EPSON 120

30 729 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 270 recenzíDalší informace

152 cm
Formát plátna
16 : 9

• , zakoupeno v VIDEOPROJEKTORY.cz

Nejdřív jsem zkusil obyčejnou bílou zeď, pak nějaké promítací plátno co jsem našel v baráku a pořád to nějak nebylo ono...no a až mi dorazilo tohle, tak pak jsem teprve koukal. Fakt paráda. A musím se pochválit - plátno jsem sám složil i pověsil a to si myslím, že není úplná samozřejmost. Nebo jsem měl štěstí? :))
    Plátno není úplně nejlevnější, ale to nebyl ani samotný projektor, ovšem výsledek ze sledování, je úchvatný.

25.5 Kg
Šířka
268 cm
Výška
152 cm
Formát plátna
16 : 9

Promítáním na zeď těžko dosáhnete obrazu, jako kdybyste projektorem svítili na promítací plátno. Rámové promítací plátno Epson nabídne uhlopříčku 120". Svými rozměry bude pravděpodobně používané v hospodách na promítání sportovních utkání nebo v místnostech pro cca 10 lidí. Tato varianta je přizpůsobena na to, aby byla umístěna na zeď. Rámové plátno lze dobře vypnout, takže se po stranách nezvlní, jako v případě levnějších roletových pláten. Zajímavé přednosti projekčního plátna 120" Epson ELPSC36 Projekční plátno Epson bude ideálním partnerem pro váš projektor Velikost plátna je 268 × 151,6 cm Tento model nabídne uhlopříčku 120 " Instalovatelné na zeď Lze jej zařadit mezi plátna rámové

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 270 recenzíDalší informace

1zákazník doporučuje produkt